Вакуумні вібратори – милі пристрої що несуть радість


Вакуумні вібратори для жінок були розроблені з метою надання нових приємних відчуттів. Вони придатні як для самотнього користування, так і для експериментів у парі. Ці інтимні іграшки можуть розширити сексуальне задоволення, відкрити нові горизонти у рознообразненні сексуального життя та привнести веселощі в інтимні стосунки з партнером.

Вакуумні стимулятори клітора: види Існує кілька типів вакуумних вібраторів, представлених як іграшки для дорослих:

 1. Вібромасажери: деякі базові моделі спрямовані лише на стимуляцію клітора за допомогою вакууму та вібрацій. Інші варіанти можуть також стимулювати точку G, при цьому вони мають більший розмір порівняно з іншими моделями.
 2. Кролики: невеликі пристрої, оснащені вагінальною частиною для впливу на точку G.
 3. Мініатюрні варіанти: компактні прилади, які можна легко брати з собою за бажанням.

Популярні вакуумні стимулятори клітора є від таких виробників, як Satysfier, Womanizer, Alive та інші. Більшість моделей стимуляторів клітора виготовлені з високоякісного силікону, який є зносостійким та гіпоалергенним.

Вибір та використання При обиранні вакуумного стимулятора клітора варто керуватися особистими побажаннями та вподобаннями. Однак, існують певні основні характеристики, які важливо врахувати:

 1. Виробник: пристрої від якісного виробника мають високу якість і тривалий термін служби.
 2. Розмір: довжина від 8 до 21 см, діаметр від 3 до 5 см.
 3. Тип живлення: від батарейок або акумулятора.

Важливо пам’ятати, що в вібраторах на батарейках потрібно регулярно замінювати елементи живлення, а апарати з акумуляторами просто потребують зарядки від мережі. Більшість вакуумних стимуляторів клітора водонепроникні, тому їх можна використовувати в ванній кімнаті.

Ці секс іграшки оснащені кнопковим керуванням, яке включає кнопки вмикання та регулювання режиму роботи. Кількість режимів може значно відрізнятися в залежності від моделі. Використання вакуумних стимуляторів клітора дуже просте:

 1. Прилад прикладається до клітора, а при наявності вагінальної частини вводиться безпосередньо у піхву.
 2. Інтимна іграшка увімкнеться, і можна обрати потрібний режим або швидкість.
 3. Після використання прилад потрібно очистити.

Догляд за вакуумним вібратором Як і будь-який інший прилад, вакуумний стимулятор для клітора вимагає певного догляду для збереження високої якості покриття та тривалості служби. Після використання слід:

 1. Промити пристрій (обережно, якщо він не є водонепроникним).
 2. Обробити силіконове покриття спеціальним засобом для догляду за силіконовими виробами.
 3. Зберігати прилад у контейнері, коробці або мішечку для запобігання попаданню пилу чи бактерій.

Не слід ігнорувати цей етап, оскільки від нього залежить тривалість служби самого вібратора та гігієнічність його використання.